168rucksack.jpg

HAKKIMIZDA      MARKALAR   MAĞAZALAR     &FAZLASI         İLETİŞİM


 

Novapera 2015 yılında, Türkiye’ye henüz keşfedilmemiş moda ve outdoor markalarını getirmek üzere kuruldu. Geride bıraktığı kısa sürede İsveç, Danimarka, Finlandiya, İngiltere ve Avustralya'dan pek çok markayı Türkiye pazarı ile tanıştıran Novapera, dünyayı yakından takip ederek pazarına en uygun markaları portföyüne eklemeye devam ediyor. 

 
 
 
 
vitruta_karaköy.jpg

Vitruta Karaköy

İstanbul’un tarihi ve kültürel merkezi olan Beyoğlu bölgesinde, mimarisiyle dikkat çeken ve 1905 yılında inşa edilen Yazıcızade Apartmanı’nda bulunan Vitruta Karaköy, mağazayla beraber içerisindeki Café bölümüyle de bu ambiyansın keyfini çıkarmak isteyenler için farklı bir deneyim fırsatı sunuyor.

vitruta_pera.jpg

Vitruta Pera

Marka seçkisiyle sokak stiline, etkinlikleriyle de şehrin eğlence kültürüne yön veren, Beyoğlu’nun kreatif ruhu Pera’da yer alan Vitruta Pera, bulunduğu bölgenin dokusuna uygun dizayn edilen iç yapısı ve mimarisiyle bu bölgenin tarihini yansıtan binasıyla keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Vitruta_ortaköy.jpg

Vitruta Ortaköy

İstanbul boğaz şeridinin simge semtlerinden Ortaköy’de yer alan, minimalist yapısının ve dizaynının yanında geniş marka seçkisiyle bu bölgedeki alışveriş deneyimini farklılaştırmayı amaçlıyor.

 
 
vitruta_outdoor.png

Vitruta Outdoor

İstanbul’un kültürel miraslarından Tophane-i Amire binasının arkasında kalan Cihangir yokuşunun hemen başında yer alan Vitruta Outdoor, içerisinde premium outdoor markası Fjällräven’in sevilen oudoor ürünlerini deneyerek satın almak isteyenler için harika bir fırsat sunuyor.

vitruta_com.png

vitruta.com

Sokaktan ve İskandinav hayat tarzından ilham alarak en sevilen markaları bir araya getiren vitruta.com minimal tasarımı, yüksek müşteri memnuniyeti, özenli ürün gönderimi ve geniş marka seçkisiyle tepeden tırnağa yepyeni bir online alışveriş deneyimi sunuyor.

 
 

SHOWROOM

ETKİNLİKLER

Novapera, İstanbul’da bulunan showroomunda her markaya özel teşhir alanlarında ürün portföyünü sergilemekte ve tüm çalışma ortaklarını her sezon yeni koleksiyon tanıtımları için ağırlamaktadır.

Merkez Ofis İletişim

Novapera Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.

Bogazkesen Caddesi 30/A

Yazicizade Residences

Tomtom 34433 Beyoglu Istanbul 

T: +90212 259 20 10 F: +90212 259 20 11

info@novapera.com

 

 

Vitruta Karaköy İletişim

Bogazkesen Caddesi 30/A

34433 Beyoglu Istanbul 

T: +90212 259 20 10

info@vitruta.com

www.vitruta.com


Vitruta Pera İletişim

Meşrutiyet Caddesi 74/A

34430 Pera Beyoglu Istanbul 

T: +90212 259 20 10

info@vitruta.com

www.vitruta.com

 

Vitruta Ortaköy İletişim

Mecidiye Mahallesi Muvakkit Sokak 8/A

Ortaköy, Beşiktaş 34347 İstanbul

T: +90 212 259 2010

info@vitruta.com

www.vitruta.com

 

 

Vitruta Outdoor İletişim

Defterdar Yokuşu Sokak 1

34433 Beyoglu Istanbul 

T: +90212 259 20 10

info@vitruta.com

www.vitruta.com